53791. Ubekendt kunstner efter Balthasar Denner: Tordenskjold

Sign. R. Storek copi. Efter maleriet af Tordenskjold på Frederiksborgmuseet. Olie på lærred. 79 x 64 cm. Ca. 1930
Proveniens: Wesselsminde i Nærum

Mindre ridse i overfladen

Varenr 53791

11 April 2018 20:27

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.400 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

260361.400 DKK2018-04-11 20:25
FRILOW1.300 DKK2018-04-11 20:23
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms