53793. Ubekendt kunstner efter Jens Juel: Portræt af Christian Colbjørnsen

Sign. på bagsiden R. Storek copi. Olie på lærred 80 x 63 cm. Ca. 1930. Kopi efter original på Frederiksborgmuseet.

Proveniens: Wesselsminde i Nærum

Mindre ridse i overfladen.

Varenr 53793

11 April 2018 20:26

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms