53784. Monogramist: Franske anemoner i vase

Olie på lærred, 48 x 35 cm (ovalt). Sign. monogram

Varenr 53784

11 April 2018 20:28

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 375 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 700 DKK

18665375 DKK2018-04-10 18:42
LISKRUSE48350 DKK2018-04-05 21:10
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms