53784. Monogramist: Franske anemoner i vase

Olie på lærred, 48 x 35 cm (ovalt). Sign. monogram

Varenr 53784

11 April 2018 20:28

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 375 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 700 DKK

18665375 DKK2018-04-10 18:42
LISKRUSE48350 DKK2018-04-05 21:10
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms