53462. Simony Jensen: Munk med cigar og krus

Olie på lærred. Sign. Simony J. 26,5 x 21,5 cm

Varenr 53462

11 April 2018 20:33

Vurdering 1500-1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms