52064. Alfred Karl Julius Otto von Schönberger (1845-efter 1880): Pige med hunde

Olie på lærred, sign. Schönberger, München og dat. 1887, 92 x 66 cm.
(Købt i Frankfurt am Main i 1971)

Varenr 52064

11 April 2018 20:34

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 1.800 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

17361.800 DKK2018-04-11 14:00
3401.700 DKK2018-04-11 11:22
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms