52509. Hans Kruuse (1893-1964): Rosenborg slot set fra Kongens Have

Olie på lærred. Sign. H. Kruuse. 36 x 41 cm

Varenr 52509

11 April 2018 20:35

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 800 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1400 DKK

SP800 DKK2018-04-04 13:42
20048750 DKK2018-04-04 21:21
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms