52469. Orientalsk skrin skåret i træ

18. århundrede. Guirlande med blomstermotiver. L: 46 cm, B: 24 cm, H: 20 cm

Varenr 52469

11 April 2018 21:10

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms