53635. Joan Miro (1893-1983): Komposition, litografi

Signeret og nummereret Miro 70/150. Indrammet. Lysmål 33 x 25 cm.

Proveniens: Galleri Knud Grothe. Katalog medfølger

Varenr 53635

11 April 2018 19:53

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 11.000 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 4000-5000 DKK

1852211.000 DKK2018-04-11 19:50
2253211.000 DKK2018-04-11 19:51
205795.500 DKK2018-04-11 14:43
122194.400 DKK2018-04-09 18:18
234413.400 DKK2018-04-09 20:50
210052.200 DKK2018-04-04 21:39
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms