53530. Lars Swane (1913-2002): Udsigt mod fjorden

Olie på lærred, 75 x 90 cm. Sign. Lars Swane 68

Varenr 53530

11 April 2018 19:52

Vurdering 1600 DKK

24205800 DKK2018-04-04 15:10
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms