53638. Jørgen Nash (1920-2004): "Betty Blue"

Litografi. Signeret og nummereret Jørgen Nash 1987 168/250.
Indrammet. Lysmål 28,5 x 42,5 cm

Købt Galleri Knud Grothe. Tre bøger om kunstneren medfølger

Varenr 53638

11 April 2018 19:54

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 2.000 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

184862.000 DKK2018-04-11 08:52
2772.000 DKK2018-04-11 09:20
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms