53186. Eva Beyer: "Kvartet"

Olie på lærred, 46 x 38 cm. Sign. monogram EB

Varenr 53186

11 April 2018 19:55

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 600 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22896600 DKK2018-04-11 12:16
18655550 DKK2018-04-11 15:01
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms