53187. Eva Beyer: Geometrisk

Olie på lrred, 46 x 38 cm. Sign. monogram EB

Varenr 53187

11 April 2018 19:55

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK 650 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22896650 DKK2018-04-11 12:15
18655600 DKK2018-04-11 15:00
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms