53944. Lille rokokospejl med lysarm

Forgyldt og udskåret rmme med rocailler, kæmning og bladværk. En lysarm af metal, originalt glas.
56,5 x 19 cm

Lysarm ikke oprindelig

Varenr 53944

11 April 2018 20:02

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.700 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

235631.700 DKK2018-04-11 20:00
185571.600 DKK2018-04-11 19:37
126491.100 DKK2018-04-04 21:51
130901.000 DKK2018-04-04 15:36
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms