54216. Alter/prædikestol, model af udskåret og bemalet træ

Arkitektonisk ramme med prædikestol, med figurer mellem søjler og foroven korsfæstelsen. Bemalet, udskåret træ.
112 x 45 cm

Mangler, en figur med skader

Varenr 54216

18 April 2018 20:12

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms