54114. Fire kandelabre af forgyldt bronze og metal samt et par stager af messing (6)

Varierende størrelser. H. 28-47 cm. Ca. 19. årh.

Varenr 54114

18 April 2018 20:26

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.200 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 600-800 DKK

191701.200 DKK2018-04-17 16:24
252001.100 DKK2018-04-16 20:10
ESIL500 DKK2018-04-11 22:51
18256100 DKK2018-04-11 14:57
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms