53378. Th. B. Dahl (1886-1971): Kystlandskab, efterår

Olie på lærred, sign. Th. B. Dahl. 75 x 100 cm

Lærred med ældre reparation

Varenr 53378

18 April 2018 20:29

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms