52167. Hans Hempel (1888-1963): Parti fra Aalsgaarde

Olie på lærred, 60 x 73 cm. Sign. Hans Hempel -39

Varenr 52167

18 April 2018 20:30

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms