52959. Wenche Barth: Haveparti med blomster

Olie på lærred, 27 x 22 cm. Sign. Wenche Bart

Varenr 52959

18 April 2018 20:30

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms