53380. Th. B. Dahl (1886-1971): Høstlandskab

Olie på lærred. Sign. Th. B. Dahl. 53 x 68 cm

Varenr 53380

18 April 2018 20:31

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms