54089. Carl Høyrup (1893-1961): Lettende gæs i mosen

Olie på lærred, 92 x 139 cm, sign. C. Høyrup

Varenr 54089

18 April 2018 20:32

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms