52898. Jørgen Jacobsen (1928) Akvarel

Komposition. 106 x 78 cm. Sign. Jørgen Jacobsen 1986

Varenr 52898

18 April 2018 20:32

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 400 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 800 DKK

4165400 DKK2018-04-18 11:56
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms