52898. Jørgen Jacobsen (1928) Akvarel

Komposition. 106 x 78 cm. Sign. Jørgen Jacobsen 1986

Varenr 52898

18 April 2018 20:32

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 400 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 800 DKK

4165400 DKK2018-04-18 11:56
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms