53342. H. Dohm (1875-1940): Gadeparti Fanø

Olie på plade, 55 x 68 cm. Sign. Dohm 32

Varenr 53342

18 April 2018 20:32

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms