53658. I. B. Debois: Opstilling med blomster og frugt

Olie på lærred, 65 x 115 cm. Sign. I. B. Debois

Varenr 53658

18 April 2018 20:34

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms