53552. Leo Thylander: Fra Sjællands Odde

Akvarel i smuk sølvramme. Rammemål 46 x 57 cm. Sign. Juli 45

Varenr 53552

18 April 2018 20:36

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 650 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 700 DKK

1025650 DKK2018-04-18 19:57
19113600 DKK2018-04-18 15:03
21991500 DKK2018-04-12 20:42
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms