53689. H. Kruuse: Folkeliv på Gammel Torv

Olie på lærred. Sign. H. Kruuse. 54 x 74 cm

Varenr 53689

18 April 2018 20:37

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 1.100 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1500-2000 DKK

17361.100 DKK2018-04-18 15:44
244541.000 DKK2018-04-16 01:40
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms