53772. Ejnar Johansen: "Le Dome" Gadeparti Paris

Olie på lærred, 61 x 70 cm. Sign. EJ Paris

Varenr 53772

18 April 2018 20:38

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 750 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

TDOMAIN750 DKK2018-04-18 20:36
BB2323700 DKK2018-04-17 21:37
1736650 DKK2018-04-15 07:19
948550 DKK2018-04-13 15:55
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms