53776. Georg Seligmann (1866 - 1924): Hus ved kysten i Aalsgård

Olie på lærred, 48 x 59 cm. Sign. monogram G.S. 22

Varenr 53776

18 April 2018 20:38

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms