53860. Søren Melchior-Hansen, "Forårsdag"

Olie på masonit. 48 x 54 cm. Sign. Melchior-Hansen

Varenr 53860

18 April 2018 20:46

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms