54127. Jacob Nöbbe: Slotsinteriør - trappe

Olie på lærred på plade. 46 x 36 cm. Sign. J. Nöbbe

Varenr 54127

18 April 2018 20:46

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms