54151. Mogens Ege: Parti fra Christiansø

Olie på lærred, 50 x 70 cm. Sign. Mogens Ege

Varenr 54151

18 April 2018 20:47

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 400 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 800 DKK

20835400 DKK2018-04-18 12:30
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms