54151. Mogens Ege: Parti fra Christiansø

Olie på lærred, 50 x 70 cm. Sign. Mogens Ege

Varenr 54151

18 April 2018 20:47

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 400 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 800 DKK

20835400 DKK2018-04-18 12:30
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms