53030. Ubekendt kunstner: Skovlandskab

Olie på papir monteret på lærred. Usign.
28 x 28 cm. 19. årh.

Gulnet, huller/revner i papir.

Varenr 53030

18 April 2018 20:49

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 500 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

6081500 DKK2018-04-18 17:45
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms