53183. Amariel Nordoy (1945-): Fra Færøerne 1984

Olie på lærred, 60 x 65 cm. Sign. for- og bagside

Varenr 53183

18 April 2018 19:46

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 3.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

239063.000 DKK2018-04-18 19:22
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms