53191. Kjeld Hansen (1919-2012): Landskab

Olie på lærred, 65 x 60 cm. Sign. bagside. Kjeld Hansen

Varenr 53191

18 April 2018 19:47

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms