53193. Ubekendt kunstner: Komposition

Olie på lærred, 135 x 95 cm. Sign. utydeligt

Varenr 53193

18 April 2018 19:47

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms