53855. Ejler Bille (1910-2004): Komposition

Litografi, rammemål 68 x 78 cm. Sign. Bille - 1978 80/180

Varenr 53855

18 April 2018 19:48

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 1.000 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

214791.000 DKK2018-04-12 00:00
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms