53855. Ejler Bille (1910-2004): Komposition

Litografi, rammemål 68 x 78 cm. Sign. Bille - 1978 80/180

Varenr 53855

18 April 2018 19:48

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK 1.000 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

214791.000 DKK2018-04-12 00:00
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms