53855. Ejler Bille (1910-2004): Komposition

Litografi, rammemål 68 x 78 cm. Sign. Bille - 1978 80/180

Varenr 53855

18 April 2018 19:48

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 1.000 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

214791.000 DKK2018-04-12 00:00
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms