53250. Wallase Ting (1929-2010): Bordelpiger

Litografi. Sign. Wallase Ting 79. 55/100

Varenr 53250

18 April 2018 19:49

Vurdering 1500 DKK

249031.400 DKK2018-04-17 10:49
221021.300 DKK2018-04-11 14:51
MK900 DKK2018-04-11 16:35
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms