52958. Kay Christensen (1899-1981): To piger

Litografim ramme 61 x 81 cm. Tryksign. Kay C. 1933

Varenr 52958

18 April 2018 19:50

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms