53304. Peer Bruun: Landskab med åløb og Komposition (2)

Olie på plade og lærred. Landskab 19,5 x 27 cm, sign. Peer 1955 og Komposition 42, 37 cm, sign. PB. Cirka 1965

Varenr 53304

18 April 2018 19:51

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms