53522. Wilhelm Freddie (1909-1995): Komposition med kroppe

Litografi, rammemål 57,5 x 45,5 cm. Sign. Freddie 69

Varenr 53522

18 April 2018 19:52

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 600 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

15068600 DKK2018-04-18 08:24
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms