53523. Wilhelm Freddie (1909-1995): Komposition med kroppe

Litografi, rammemål 57,5 x 45,5 cm. Sign. Freddie 69

Varenr 53523

18 April 2018 19:52

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 700 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

15068700 DKK2018-04-18 19:06
26085650 DKK2018-04-18 12:17
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms