53523. Wilhelm Freddie (1909-1995): Komposition med kroppe

Litografi, rammemål 57,5 x 45,5 cm. Sign. Freddie 69

Varenr 53523

18 April 2018 19:52

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK 700 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

15068700 DKK2018-04-18 19:06
26085650 DKK2018-04-18 12:17
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms