53640. Superflex, Henrik Olesen (f. 1967): To litografier

Superflex: "Dyt hvis du er dansker", sign. og dateret 2013 på bagsiden og nummereret 87/400 samt Henrik Olesen, Hunde, sign og num. 270/300.
Uindrammede. Bladmål 42 x 59 og 83,5 x 59 cm

Varenr 53640

18 April 2018 19:53

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 500 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

MARIE500 DKK2018-04-11 19:17
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms