54094. Mogens Valeur (1927-1999): Gudhjem

Olie på lærred, 59 x 77 cm, sign. bagside Mogens Valeur 63

Varenr 54094

18 April 2018 19:55

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 1.600 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

242051.600 DKK2018-04-18 12:37
186571.500 DKK2018-04-16 09:11
206771.400 DKK2018-04-15 11:09
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms