53358. Preben Wölck: Maria VIII

Olie på lærred, 75 x 60 cm. Sign. bagside Wölck

Varenr 53358

18 April 2018 19:55

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK 2.400 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

246272.400 DKK2018-04-18 19:48
3402.200 DKK2018-04-18 18:53
 1.300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms