54113. Stort entréspejl i nyrokoko ramme af forgyldt træ. 70 x 100 cm. 19. og 20. årh.

90 x 110 cm.

Varenr 54113

18 April 2018 20:05

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK 100 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 600-800 DKK

19267100 DKK2018-04-18 13:31
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms