53826. Vægspejl i forgyldt og udskåret ramme

100 x 47 cm

Varenr 53826

18 April 2018 20:06

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 350 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 700 DKK

19267350 DKK2018-04-18 13:31
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms