53826. Vægspejl i forgyldt og udskåret ramme

100 x 47 cm

Varenr 53826

18 April 2018 20:06

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 350 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 700 DKK

19267350 DKKOnsdag 13:31
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms