53826. Vægspejl i forgyldt og udskåret ramme

100 x 47 cm

Varenr 53826

18 April 2018 20:06

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 350 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 700 DKK

19267350 DKK2018-04-18 13:31
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms