53918. Barok tobaksskab af egetræ 19. årh.

Profileret top, front med udskårne rosetter og dør bag hvilken hylder, skuffe forneden, nøgle medfølger, H. 88 B. 58 D. 32 cm.

Varenr 53918

18 April 2018 20:08

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms