49376. Ubekendt: Klassisk motiv med laurbærkranset mand flankeret af to kvinder

Olie på plade, 27 x 27 cm. Usign.

Varenr 49376

25 April 2018 20:34

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms