49378. Monogramist: Københavnermotiv med Rundetårn

Olie på plade. 24 x 30 cm. Sign. P.C.

Varenr 49378

25 April 2018 20:34

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms