54210. Holbech: Dreng der kigger ud ad vindue

Olie på lærred, 43,5 x 35,5 cm. Sign. Holbech

Varenr 54210

25 April 2018 20:36

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 600 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

340600 DKK2018-04-25 09:15
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms