54210. Holbech: Dreng der kigger ud ad vindue

Olie på lærred, 43,5 x 35,5 cm. Sign. Holbech

Varenr 54210

25 April 2018 20:36

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 600 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

340600 DKK2018-04-25 09:15
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms