54312. Boris Krilov, Røde tulipaner i blå vase

Olie på lærred, 40 x 50 cm, sign. B. Krilov (krakeleringer)

Varenr 54312

25 April 2018 20:37

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 1.700 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 2200 DKK

231411.700 DKK2018-04-25 20:35
3401.600 DKK2018-04-25 09:15
152171.300 DKK2018-04-25 19:29
 1.100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms